Etiler İstanbul’da eğlencenin merkezi olarak bilinmektedir. Her Gece Etiler Meyhane birbirinden lezzetli yemek ve meze çeşitlerimizle birlikte sınırsız bir eğlenceyi sizlere sunuyoruz. Her Gece Meyhane eşsiz tasarıma sahip ferah oturma alanları, güler yüzlü ve ilgili personeli ile müşterilerimize kusursuz bir hizmet sunmaktadır. Etiler’de yeni nesil meyhane keyfini yaşamak isteyen tüm misafirlerimizi Her Gece Meyhane’ye bekliyoruz. Her Gece Meyhane’de misafirlerimize en kaliteli hizmetleri sunarken canlı müziklerle gecenize renk katıyoruz.

Her Gece Meyhane Mezeleri

Her Gece Meyhane olarak misafirlerimize her gün taze mezeler hazırlayarak ikram ediyoruz. Profesyonel meze hazırlayan kadrolarımız meze için kullanılacak malzemeleri günlük olarak alıyor ve en taze şekilde hazırlayarak masalarınıza servis ediliyor.

Her Gece Meyhanemizde bulunan günlük mezeler arasında;

  • Tarator
  • Deniz Börülcesi
  • Patlıcan Salatası
  • Haydari
  • Humus
  • Atom
  • Muhammara
  • Piyaz
  • Şakşuka

Her Gece Meyhane’de bunlara benzer birçok günlük hazırlanan mezeler bulunmaktadır. Her Gece Meyhane misafirleri kuru yemiş, özel meyve tabakları, peynir tabakları ve salata çeşitlerimizi de tercih edilebilir.

Her Gece Meyhane Yemek ve İçki Çeşitleri

Her Gece Meyhane yemek ve içki bakımından misafirlerine oldukça geniş seçenekler sunmaktadır. Meyhanemizde balık çeşitleri, ızgara çeşitleri, tavuk ve diğer deniz ürünleri çeşitlerimiz bulunmaktadır. Profesyonel mutfak ekibimiz tavuk, balık ve deniz ürünlerinde misafirlerimizin talebi doğrultusunda kızartma, ızgara ve buğulama olarak pişirmektedir. Her Gece Meyhane’de bulunan servis personelimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarını en hızlı sürede eksiksiz olarak karşılamaktadır. Meyhanemizde yerli ve yabancı marka istenilen her tür içki servisimiz vardır.

Her Gece Meyhane Eğlence

Her Gece Meyhane olarak misafirlerimizin en iyi şekilde eğlenmesi için tüm imkânlarımızı kullanıyoruz. Meyhanemiz yeni nesil meyhane kültürüne sahiptir. Her Gece Meyhane canlı müzik ve fasıl ekipleriyle her türlü müzik taleplerini yerine getirerek misafirlerimizin unutulmaz bir gece geçirmelerini sağlıyor. Meyhanemizde unutulmayan yerli ve yabancı en sevilen müzikleri dinleyebileceğiniz geniş bir müzik arşivine sahiptir. Her Gece Meyhane Cuma ve Cumartesi günlerinde canlı müziklerle sınırsız bir eğlence isteyen misafirlerimizi bekliyor. Her Gece Meyhane en kaliteli hizmetlerini sunarak misafirlerimizin memnuniyetini kazanmayı amaçlamaktadır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir